Apartmán s terasou Říčky

Ubytování v srdci Orlických hor, centru rekreace, relaxace a radosti

Náš dvoupodlažní apartmán se nachází v malebném prostředí Orlických hor v obci Říčky. Jedná se o 115m² apartmán včetně 26m² terasy se samostatným vchodem a odděleným prostorem pro lyžařské vybavení. K apartmánu náleží i jedno kryté parkovací stání a dále možnost parkování v areálu.

Apartmán s terasou ŘíčkyApartmán s terasou ŘíčkyApartmán s terasou ŘíčkyApartmán s terasou Říčky

V srdci Orlických hor

Aktivity v našem okolí

Díky nedaleké sjezdovce si na své přijdou především vášniví lyžaři a vyznavači zimních sportů. V teplejších měsících Vám spoustu zábavy zajistí nedaleké golfové hřiště či minigolf a tenisové kurty pár metrů od apartmánu. V parném létě skýtá osvěžení cca 20km vzdálená vodní nádrž Pastviny. Samozřejmostí jsou i cyklostezky, turistické stezky a spousta míst vhodných k procházkám v tomto malebném a krásném prostředí hor. Orlické hory jsou místem, kde vám nebude nic scházet a užijete si ten pravý odpočinek.

Skiareál Říčky

Skiareál Říčky

Ski centrum Říčky je ideální volbou jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry či přátele, kteří hledají klidné místo pro příjemnou dovolenou či výlet. V průběhu zimního období nabízí areál spoustu, dostatečně širokých sjezdovek různých obtížností, upravené běžecké trasy a rychlé odbavení.

Kostel v Neratově

Kostel v Neratově

Kostel, který dostal druhou šanci. Úžasné místo, které nemá obdoby. Tak nějak se většinou o kostelu Nanebevzetí Panny Marie v Neratově se skleněnou střechou hovoří. Nejde o žádné přehánění a pravdivost těchto slov mohou potvrdit všichni ti, kteří toto místo navštívili.

Rychnov nad Kněžnou

Rychnov nad Kněžnou

Spolu s průčelím kostela Nejsvětější Trojice je zámek v Rychnově nad Kněžnou jedním z největších a nejkrásnějších barokních celků v Čechách. Dílo Jana Blažeje Santiniho.

Tvrz Hanička

Tvrz Hanička

Dělostřelecká pevnost Hanička patří do systému předválečného opevnění budovaného ve 30. letech především proti Německu. Své dívčí jméno pevnost dostala podle osady nacházející se v okolí.

Pastvinská přehrada

Pastvinská přehrada

Vodní nádrž Pastviny u Nekoře napíjí řeka Divoká Orlici. Je v létě velmi oblíbeným turistickým cílem milovníků koupání, vodního lyžování, rybaření a potápění.

Jsme tu pro Vás

Spokojení hosté

„Krásná příroda, top ubytování, vynikající místo pro načerpání nových sil! Takto bych shrnul zkušenost s Apartmánem s terasou v Říčkách. Prostě je to krásné místo, kam se budu rád vracet.
Moc děkuji“

Petr Havránek

„Musím říct, že jsem byla velice překvapená. Příroda kolem je překrásná. Nadherné ubytování, kolem lesy a ten klid:-) Vybavení apartmánu je nadstandardní. Vše bylo nachystané, připravené … a my jsme si to s rodinkou moc užily a určitě se brzy zase vrátíme.“

Lenka Nováková